Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Web-sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin, kullanılmamış olması şartıyla, değişim ve iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. 

Değişim ve iadelerde, kargo ücreti göndericiye aittir. Olası sorunları önlemek adına, gönderimlerinizi yaparken poşetin içine "ad soyad ve telefon numarası" bilgilerinizin yazdığı bir not eklemeniz gerekmektedir.

Aksesuarlarda iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Instagram ya da Whatsapp üzerinden oluşturduğunuz siparişlerde değişim süresi teslim tarihinden itibaren 3 gündür. Bu kanallardan oluşturulan siparişlerde iade kabul edilmemektedir. Değişim ve iade için göndereceğiniz ürünlerde, aldığınız özenle gönderim yapmanızı rica ederiz.

İade için bizimle iletişime geçtiğinizde, ilgili arkadaşlarımız size iadenizin işleme alındığını bildireceklerdir. İade süresi, işleme alındığını andan itibaren 15 gündür.


İade talebini nasıl oluşturabilirim?
 

1. Üye girişi yaparak "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim" i tıklayın ve "Siparişi İptal Et" seçeneği ile ilgili alanları eksiksiz doldurun.

2. Talebinizi kaydettikten sonra iadenizi istediğiniz kargo şubesi ile gönderebilirsiniz.

Üyeliğiniz bulunmamakta ise; faturanızın üzerine İade talebinizi yazarak ürünü tarafımıza göndemeniz gerekmektedir. Üyeliğinizin bulunmamasından dolayı tarafınıza iade bilgilendirme mailleri gönderilememektedir.

* İadeler ve değişimlerde ürün gönderirken kargo ücreti müşteriye aittir.

Arama
X